Rodomi visi rezultatai: 1

 

Gera ir sėkminga dienos pradžia prasideda skaniu, šviežios kavos puodeliu, nes jausmas, kurį suteikia gerai pagaminta kava yra nepakeičiamas. Todėl kavos aparatus namams, įmonėms ir ofisui rinkitės ypač atsakingai. Profesionalūs ir ilgametę patirtį kavos industrijoje sukaupę Enjoy Meistrai žino, ką ir kaip padaryti, kad rezultatas kavos puodelyje būtų malonus ir džiugintų, o akimirka mėgaujantis kava taptų maloniu dienos ritualu. Kavos gaminimui naudodami originalios ir novatoriškos konstrukcijos BIALETTI OPERA espresso aparatą patogiai ir greitai pasigaminsite mėgstamiausios kavos. Šis aparatas pasižymi švelniomis linijomis, itališku dizainu bei rafinuota apdaila, kuri paverčia šį aparatą tikru meno kūriniu. Aukštos kokybės techninės savybės garantuos, kad puodelyje būtų aromatingas ir visavertis rezultatas.

BIALETTI yra kavos virimo kaitlentės metodo išradėjas bei originalaus ir žymiausio kavos viryklės MOKA EXPRESS gamintojas. Šią unikalią kavos viryklės koncepciją šiandien naudoja ir daugelis kitų prekės ženklų visame pasaulyje. BIALETTI istorija prasidėjo 1933 metais.
Jei gaminti kavą labiau mėgstate ne kavavire, o labiau artimesni jums automatiniai ar pusiau automatiniai kavos aparatai, siūlome profesionalius, visiškai naujus, stilingus apartus tiek namams, tiek verslui. Rinktis galite iš Jura, Delonghi, Saeco, Nivona, Philips, Siemens, Bosh, Miele, Lavazza, Bialetti, Polaris, Severin, Ascaso, Schaerer, Wmf ir kitų gamintojų. Kavos aparato kaina priklauso nuo pasirinkto modelio.

Jei kavos aparatą ketinate įsigyti internetu ir nerandate norimo aparato modelio ar tipo, susisiekite su mumis. Prekiaujame populiariausiais kavos aparatais, tokiais kaip automatiniai, pusiau automatiniai, lašeliniai, filtriniai ar kapsuliniai aparatai. Asortimentą reguliariai atnaujiname, nes iš gamyklų gauname tiek naujus, tiek naudotus kavos aparatus. Turime galimybę padaryti išankstinę naudoto aparato rezervaciją. Jūsų pasirinktam aparato modeliui pasiekus mūsų dirbtuves Vilniuje, iš karto jus informuosime.
Daugiau kaip dešimties metų Enjoy Meistrų patirtis, sukaupta parduodant ir aptarnaujant garsiausių prekės ženklų aparatus leidžia drąsiai garantuoti, kad į jūsų rankas pateks tik mūsų pačių patikrinti ir išbandyti prekės ženklai bei modeliai. Paslaugas teikiame ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje.