fbpx

JURA kavos aparatų remontas

Operatyviai pašalinti ne tik gedimai, bet ir jų priežastys, susidėvėjusios dalys pakeistos naujomis originaliomis, kruopščiai atkurta kavos kokybė puodelyje. 

 
 

Preliminari JURA kavos aparato remonto kainos skaičiuoklė

Pasitikrinkite, kiek gali kainuoti Jūsų JURA kavos aparato remonto darbai be detalių keitimo. 

Skaičiuoti

Visų JURA automatinių ir komercinių kavos aparatų remontas ir priežiūra

Staiga nutrūkus kavos aparato darbui, mes, Enjoy Meistrai, esame čia, kad padėtume. Mūsų kompetentingi meistrai greitai teikia pagalbą Jūsų namuose, biure, restorane visoje Lietuvoje. Remonto paslaugoms suteikiame iki 12 mėn. garantiją. Paslaugų kainos – nuo 24 eurų. Susisiekite su mumis, kad vėl mėgautumėtės įsimintinu kavos skoniu be ilgų laukimo terminų!

Užsakyti konsultaciją

Mes pasirūpinsime Jūsų JURA kavos aparatu

Enjoy Meistrų komanda visuomet yra Jūsų paslaugoms. Esame tam, kad pasirūpintume sklandžiu Jūsų kavos aparato darbu ir užtikrintume ilgalaikę Jūsų ruošiamos kavos kokybę.

Sužinoti daugiau

coffee decor

Daugelį atsakymų į Jums rūpimus klausimus rasite specialiame puslapyje

Žiūrėti daugiau
 

Po skambučio enjoy meistrai serviso atstovas nedelsiant perduoda jūsų adresą meistrui, kuris visada pasiruošęs atskubėti į pagalbą. 

Šiu metu mūsų atvykimo rekordas yra 19 minučių po skambučio.

Gavus užsakymą, su Jumis susisieks Enjoy Meistrų serviso atstovas, kuris padės susitarti dėl kavos aparato paėmimo ar priėmimo į servisą laiko.

Pagal atskirą susitarimą pas Jus atvažiuos Enjoy Meistrų serviso atstovas, kuris apžiūrės kavos aparatą. Jeigu įmanoma, remontas bus atliktas vietoje, kitu atveju meistras pasiims kavos aparatą, jei tik reikės, paliks jums pakaitinį. 

Po remonto mūsų atstovas gražins Jums veikiantį aparatą, kurio veikimu rūpinsimės  dienų.

Kreiptis į servisą reikėtų reguliariai kartą per porą metų arba anksčiau, jei pastebite kavos aparato veikimo neatitikimų, kurių nepavyksta išspręsti atlikus valymus.

Tinkamai jį prižiūrint, bet kuris kavos aparatas tarnaus dar mažiausiai kelis metus. Atliktiems darbams, pakeistoms dalims suteikiama 90-365 d. garantija.

 

Mums svarbus procesas

Kavos aparatų taisymas nebūtinai turi būti varginantis potyris. Mes suprantame, koks jis yra svarbus prietaisas Jūsų namuose, biure ir kokį poveikį jis gali turėti Jūsų kavos verslui, todėl patobulinome  kavos aparato serviso paslaugas, taip sutaupydami Jūsų laiką ir pinigus.

Operatyviai reaguodami į Jūsų užklausą, pageidaujant atvyksime į Jūsų namus, biurą ar kitą vietą. Įvertinę situaciją, reikiamą servisą, esant galimybei, atliksime vietoje arba esant rimtesniems gedimams Enjoy Meistrų dirbtuvėse. Jums nereikės gaišti Jūsų brangaus laiko, nes suremontuotą Jūsų kavos aparatą pristatysime ir suinstaliuosime mes.

Jei Jūsų kavos aparatas staiga sugedo ar tiesiog nustojo veikti taip, kaip turėtų, mes esame pasiruošę Jums padėti šešias dienas per savaitę!

Registracija

Aparato paėmimas arba pristatymas

Gedimo diagnostika

Sąmatos suderinimas

Remontas

Testavimas

Higienins valymas

Aparato atidavimas arba pristatymas

Leiskite mums pasirūpinti, kad ilgai nelaukus ir toliau galėtumėte mėgautis savo mėgstamu kavos puodeliu.

Sofija Matarevič, darželio „Vilija” direktorė

Puikus servisas, aparatas dūzgia kaip bitutė, rekomenduoju.

Daugiau

Julius Žalakevičius, lietuvių teatro aktorius

Profesionalai dirba greitai, taiso puikiai, maloniai bendrauja o dar ir nusimano apie kavą. Sutaisė aparatą Saeco dar ir Jura įsigijau.

Daugiau

Grita Armalytė, UAB „Marso kanjonai” vadovė

Gavau daug vertingos, naudingos informacijos. Dabar esu tikra, kad mano kavos aparatas bus mano dar didesnis draugas. Sužavėjo tai, kaip stropiai ENJOY MEISTRAI sprendžia  priežastį, bet ne simptomą. Dabar viskas atrodo taip akivaizdu ir naudinga. Labai maloni patirtis. Ačiū.

Daugiau

Oksana Arbačiauskaitė

Na suremontavo gretai, palyginus su kita taisykla kuri tik detales siųstis žadejo apie 2 savaites. Pieno putų kapucino late mano aparatas nebedarė, bet dabar puikiai veikia . Dar kavos gavau skanios dovanu po remonto. Tai negaliu skųstis, galiu tik gerai atsiliepti apie Enjoy remonta.

Daugiau

Aldona Ričkienė

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prie kavos aparato pridėjusiems rankas, kad vėl galim mėgautis kava. Puikus aptarnavimas, net nesitiki, kad Lietuvos kompanijos taip šauniai dirba. Geriausios kloties Jums ir visai komandai.

Daugiau

Kavos aparatų servisas

Servisas

Operatyviai pašalinsime bet kokį Jūsų kavos aparato gedimą. Registruokite savo kavos aparatą į servisą