Filtruoti pagal

 

ASCASO rankų darbo kavos aparatai – pagaminti kvalifikuotų meistrų rankų ir su didele meile. Šie kavos aparatai pasižymi itin aukšta medžiagų kokybe, kruopščiu komponentų dizainu, griežtai atliekamais bandymais ir patikima konstrukcija. ASCASO įrenginių kokybė užtikrinama dėl įmonės vidinės kokybės kontrolės sistemos, kurią sudaro daugiau nei 25 tikrinimo punktų. Kiekvienas apartas išbandomas atskirai. ASCASO laboratorija išbando kavos aparatus ypatingai ilgai: tiria terminį stabilumą, espresso kokybę ir priedų funkcionalumą bei ergonomiką. Laboratorija veikia visu pajėgumu, nes ASCASO svarbiausia kokybė.
Visi ASCASO kavos aparatai suprojektuoti vadovaujantis įmonės filosofija: patikima, efektyvi, tvari, lengvai naudojami, sveiki, saugūs ir praktiški geriausi automatiniai ar pusiau automatiniai, profesionalūs kavos aparatai namams, įmonėms bei ofisams.

Retro dizainas, pažangios technologijos ir ryškios spalvos, tai ASCASO profesionalūs kavos aparatai namams, įmonėms, ofisams bei nedidelėms kavinėms ar jaukiems šeimos restoranams. ASCASO kavos aparatai gaminami gamykloje Barselonoje, Ispanijoje. ASCASO prekės ženklas apjungė meilę retro stiliui ir turtingą espresso istoriją, kad pasiūlytų jums puodelį puikios kavos. ASCASO išsiskiria šiuolaikišku dizainu ir novatoriškomis technologijomis, leidžiančiomis aukštos kokybės kava. ASCASO pasaulyje yra žinoma kaip patikima ir kokybiškos įrangos gamintoja. Ši produkcija yra populiari tarp baristų ir kavos mėgėjų. Kavos aparatus ASCASO pradėjo gaminti nuo 1962 metų. Šiuo metu skania kava iš ASCASO aparatų žmonės mėgaujasi daugiau nei 50-yje pasaulio šalių. Įmonė veiklą pradėjo nuo komponentų gamybos, todėl ASCASO kavos aparatų dizainas yra detaliai apgalvotas. Įrenginių mechanizmai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl kava neįgauna metalinio skonio ir taip sutaupoma net iki 50% energijos. ASCASO kavos aparatai leidžia kontroliuoti kavos gaminimo procesą, eksperimentuoti su temperatūra ir išrasti unikalius receptus. Šių aparatų pranašumai: puikus espresso, fantastiškas temperatūros stabilumas, daug reguliuojamų nustatymų, energijos taupymas, lengvas valymas ir priežiūra, atnaujinama programinė įranga. ASCASO laboratorija kavos aparatus išbando labai ilgai: pagamina tūkstančius kavos puodelių vien tam, kad iki galo išbandytų įrenginių ilgaamžiškumą ir galėtų juos tobulinti. Štai kodėl rezultatas yra idealiai šilkinis lygus ir drąsus espreso skonis.
Susisiekite su mumis, mes mielai jums suteiksime išsamią konsultaciją ir padėsime išsirinkti kavos aparatą. Enjoy Meistrai asortimente: profesionalūs automatiniai, pusiau automatiniai kavos aparatai namams, įmonėms bei ofisams.