fbpx

Apie mus

Enjoy Meistrai – ne tik kavos aparatų meistrai. 
Čia kuriamos tikros emocijos ir teikiamos visos kavos aparatų serviso paslaugos.

 

susipažink su Enjoy meistrais

Jūsų poreikiai yra unikalūs ir mes tai žinome.

Pradedant nuo atrinkto kavos aparatų asortimento, individualios, specializuotos, šviežiai skrudintos kavos ir baigiant aparatų priežiūra, remonto ar restauracijos darbais, remiamės savo patirtimi ir žiniomis apie visą kavos industriją, kad galėtume teikti išskirtines paslaugas savo klientams.

Enjoy Meistrų dirbtuves rasite Šiaurės miestelyje, kuriose klientus pasitinka šviežios kavos aromatas. Profesionalus, visuomet gerai nusiteikęs personalas, bendraujantis suprantamai ir paprastai, draugiškai patars, papasakos apie kavą ir techniką, nuoširdžiai pasistengs nepalikti jokių klaustukų. Didžiuojamės kompetetinga, ilgametę patirtį sukaupusia technikų komanda, kurių kruopštumas ir atsidavimas, prikels Jūsų kavos aparatą, kad Jūsų namus, biurą ar verslą, visuomet džiugintų garantuotos kokybės kava. Tokia, kurios esate vertas Jūsų ir kiekvienas Jūsų svečias. 

Mūsų komandos misija – kasdien užtikrinti klientams lengvai prieinamą, operatyvią pagalbą sprendžiant techninius kavos aparatų nesklandumus.

Galų gale, mūsų tikslas – būti pavyzdžiu, ką reiškia džiaugtis mažomis, bet svarbiomis akimirkomis su kava ir brangiais žmonėmis.

Rūpestis padarantis
kavą skanesne

Serviso paslaugos

Servisas

Visos kavos aparatų serviso paslaugos vienoje vietoje

Enjoy meistrai teikia tik kokybiškas kavos aparatų serviso paslaugas, užtikrinančias, kad Jūsų kavos aparatas gamintų kuo geresnę kavą. Mūsų komandą sudaro profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys technikai, tad galite būti tikri, kad Jūsų kavos aparato problemos bus išspręstos greitai ir efektyviai.

Žiūrėti daugiau

 

Oksana Arbačiauskaitė

Na suremontavo gretai, palyginus su kita taisykla kuri tik detales siųstis žadejo apie 2 savaites. Pieno putų kapucino late mano aparatas nebedarė, bet dabar puikiai veikia . Dar kavos gavau skanios dovanu po remonto. Tai negaliu skųstis, galiu tik gerai atsiliepti apie Enjoy remonta.

Daugiau

Grita Armalytė, UAB „Marso kanjonai“ vadovė

Gavau daug vertingos, naudingos informacijos. Dabar esu tikra, kad mano kavos aparatas bus mano dar didesnis draugas. Sužavėjo tai, kaip stropiai ENJOY MEISTRAI sprendžia  priežastį, bet ne simptomą. Dabar viskas atrodo taip akivaizdu ir naudinga. Labai maloni patirtis. Ačiū.

Daugiau

Aldona Ričkienė

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prie kavos aparato pridėjusiems rankas, kad vėl galim mėgautis kava. Puikus aptarnavimas, net nesitiki, kad Lietuvos kompanijos taip šauniai dirba. Geriausios kloties Jums ir visai komandai.

Daugiau

Julius Žalakevičius, lietuvių teatro aktorius

Profesionalai dirba greitai, taiso puikiai, maloniai bendrauja o dar ir nusimano apie kavą. Sutaisė aparatą Saeco dar ir Jura įsigijau.

Daugiau

Sofija Matarevič, darželio „Vilija“ direktorė

Puikus servisas, aparatas dūzgia kaip bitutė, rekomenduoju.

Daugiau

Asortimentas

Įrangos ir produktų asortimentas

Žmogus turi teisę į gerą kavą, tiesa?

Ar tai būtų Jūsų namai, restoranas ar kavinė, o gal biuras? Mes esame tam, kad padėtume Jums išsirinkti geriausią kavos aparatą ir pasiūlyti kokybiškus produktus.

Trumpalaikė kavos aparatų nuoma

ŠVENTĖMS – RENGINIAMS – BIURUI

Sužinoti daugiau

Ilgalaikė kavos aparatų nuoma

RENGINIAMS – BIURUI – VERSLUI

Sužinoti daugiau

Servisas

Operatyviai pašalinami visi gedimai. Registruokite savo kavos aparatą į servisą