fbpx

Kas esame

 

Galvojame apie Jūsų geresnę kavos patirtį

 

Susipažink su Enjoy Meistrais

Enjoy Meistrai – šeimos verslas, kuris gimė iš tikėjimo žmonėmis ir poreikio juos aptarnauti.

Mums šeima – kažkas, kas suteikia saugumą ir stabilumą, kuo visada gali pasitikėti, kas tave palaikys ir supras!

Jūsų poreikiai yra unikalūs ir mes tai žinome.

Pradedant nuo atrinkto kavos aparatų asortimento, individualios, specializuotos, šviežiai skrudintos kavos ir baigiant aparatų priežiūra, remonto ar restauracijos darbais, remiamės savo patirtimi ir žiniomis apie visą kavos industriją, kad galėtume teikti išskirtines paslaugas savo klientams.

Turime ilgametę patirtį su Lietuvos ir užsienio kavos skrudintojais, o remdamiesi ja, savo klientams teikiame išskirtines paslaugas, pradedant kavos aparatų techniniu aptarnavimu, priežiūros, remonto ir restauracijos darbais, baigiant šiuolaikiniais kavos sprendimais, skatinančiais mūsų klientų verslo plėtrą. 

Enjoy Meistrų dirbtuves rasite Viršuliškėse, kuriose klientus pasitinka šviežios kavos aromatas. Profesionalus, visuomet gerai nusiteikęs personalas, bendraujantis suprantamai ir paprastai, draugiškai patars, papasakos apie kavą ir techniką, nuoširdžiai pasistengs nepalikti jokių klausimų. Didžiuojamės kompetentingais, ilgametę patirtį sukaupusia meistrų komanda, kurių kruopštumas ir atsidavimas užtikrins, kad Jūsų namus, biurą ar verslą, visuomet džiugintų restorano lygiui artima kava. Tokia, kurios esate vertas Jūs ir kiekvienas Jūsų svečias. 

Mūsų vizija – gausus laimingų klientų, meistrų, partnerių ratas Lietuvoje ir ne tik, drąsiai vadinančių save Enjoy Meistrais – savo srities specialistais, kurie supranta kavos ir džiaugsmo skonį 🤍

Mūsų misija – prisidėti prie žmonių aptarnavimo, kavos kultūros vystymo Lietuvoje ir už jos ribų.

Rūpestis padarantis
kavą skanesne

Serviso paslaugos

Sofija Matarevič, darželio „Vilija” direktorė

Puikus servisas, aparatas dūzgia kaip bitutė, rekomenduoju.

Daugiau

Oksana Arbačiauskaitė

Na suremontavo gretai, palyginus su kita taisykla kuri tik detales siųstis žadejo apie 2 savaites. Pieno putų kapucino late mano aparatas nebedarė, bet dabar puikiai veikia . Dar kavos gavau skanios dovanu po remonto. Tai negaliu skųstis, galiu tik gerai atsiliepti apie Enjoy remonta.

Daugiau

Aldona Ričkienė

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prie kavos aparato pridėjusiems rankas, kad vėl galim mėgautis kava. Puikus aptarnavimas, net nesitiki, kad Lietuvos kompanijos taip šauniai dirba. Geriausios kloties Jums ir visai komandai.

Daugiau

Grita Armalytė, UAB „Marso kanjonai” vadovė

Gavau daug vertingos, naudingos informacijos. Dabar esu tikra, kad mano kavos aparatas bus mano dar didesnis draugas. Sužavėjo tai, kaip stropiai ENJOY MEISTRAI sprendžia  priežastį, bet ne simptomą. Dabar viskas atrodo taip akivaizdu ir naudinga. Labai maloni patirtis. Ačiū.

Daugiau

Julius Žalakevičius, lietuvių teatro aktorius

Profesionalai dirba greitai, taiso puikiai, maloniai bendrauja o dar ir nusimano apie kavą. Sutaisė aparatą Saeco dar ir Jura įsigijau.

Daugiau

Asortimentas

Įrangos ir produktų asortimentas

Gyvenimas per trumpas gerti prastą kavą, tiesa?

Ar tai būtų Jūsų namai, restoranas ar kavinė, o gal biuras? Mes esame tam, kad padėtume Jums išsirinkti tinkamą kavos aparatą ir pasiūlyti kokybiškus priežiūros ir kavos produktus.

Trumpalaikė kavos aparatų nuoma

ŠVENTĖMS – RENGINIAMS – BIURUI

Sužinoti daugiau

Ilgalaikė kavos aparatų nuoma

RENGINIAMS – BIURUI – VERSLUI

Sužinoti daugiau

Servisas

Operatyviai pašalinsime bet kokį Jūsų kavos aparato gedimą. Registruokite savo kavos aparatą į servisą