fbpx

DUK

Mūsų klientų dažnai užduodami klausimai 

 

Populiariausi klausimai

Tikrai taip. Kiek puodelių per dieną paruošiate?

Profilaktikos kaina yra 38 eurai. Apie galimas papildomas išlaidas informuosime atskiru skambučiu, o remonto darbų nepradėsime be jūsų sutikimo.

Smulkus automatinių kavos aparatų techninis aptarnavimas, maži gedimai pašalinami – 1-5 d.d. Jei aparatui reikalingi remonto, testavimo, higienos darbai ir turime reikiamas dalis, 1–2 dienomis ilgiau. Jei dalių remontui neturime, profilaktika ir remonto darbai trunka apie 2 savaites.

Taip, aparatą paruoškite transportavimui, nurodykite paėmimo adresą bei tinkamą laiką, o atsakingas asmuo su jumis susisieks. 

Profilaktinio valymo metu meistras profilaktiką atlieka siekdamas nustatyti kavos aparato techninę būklę ir įvertinti silpnas vietas, galimus gedimus artimoje ateityje.

Kreiptis į servisą reikėtų reguliariai kartą per porą metų arba anksčiau, jei pastebite kavos aparato veikimo neatitikimų, kurių nepavyksta išspręsti atlikus valymus.

Suplakto pieno kokybė / standumas labiausiai priklauso nuo priežiūros ir savalaikio išvalymo, nuo pieno plaktuvo ar jo dalių susidėvėjimo, taip pat įtakos turi pieno sudėtis.

Automatinio kavos aparato girnoms tinkamiausios yra vidutinio skrudinimo pupelės, tačiau jei mėgstate kitokias, vadovaukitės savo skoniu. Žinoma, garantuotam rezultatui svarbu kavos šviežumas ir geras kartum0/ vaisiškumo balansas.

Tinkamas automatinio kavos aparato naudojimas leidžia kiekvieną dieną mėgautis kokybišku kavos puodeliu, o kasdienė jo priežiūra –  laiku pastebėti galimas problemas bei gedimus ir užkirsti jiems kelią.  

Daugiau apie tai skaitykite čia. 

Priklauso nuo to, kokį kavos aparatą naudojate, tačiau vidurkis yra apie 10g.

Vandens kietumo lygis yra nustatomas naudojant indikacines vandens kietumo juosteles. Klausti EM serviso konsultantų.

Tinkamai prižiūrint aparatą rekomenduojame profilaktiką atlikti bent vieną kartą per dvejus metus, tačiau dažnesnė profilaktika tikrai nepakenks.

Atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiama nuo 3 iki 12 mėn. garantija.

Tikslią remonto kainą įvardinti galime tik po diagnostikos atlikimo, tačiau kainos svyruoja nuo 19 eurų iki 600 eurų už kapitalinį remontą.

Aparatas keliaus per terminalą, todėl jis turi būti sandarioje dėžėje. Siekiant išvengti padarytos žalos transportavimo metu, siuntinys privalo būti saugiai supakuotas (granulės/ paminkštinimo priemonės dėžės viduje)

Rūpinamės jūsų kavos aparatu visapusiškai – atliksime ne tik reikalingas priežiūros paslaugas, taip pat pasiūlysime aukštos kokybės priežiūros ir kavos produktų. Norintiems įsigyti, išsinuomoti kavos aparatą namams ar verslo veiklai – padėsime surasti konkurencingą, poreikius atitinkantį sprendimą. Susisiekti su atsakingu konsultantu.

Išankstinę sąskaitą apmokėti galite, jei Jus domina pristatymo paslauga, tačiau sumokėti galite ir grynais ar kortele atsiimant aparatą EM remonto dirbtuvėse S. Žukausko g. 41 Vilniuje.

Tikrai taip. Atlikite apmokėjimą pagal išankstinę sąskaitą ir nurodykite pristatymo adresą. Vairuotojas su Jumis susisieks sutarti tikslų paėmimo laiką.

Profilaktiką sudaro dvi dalys: profesionalus aparato valymas bei vidaus būklės diagnostika

Meistrams įvertinus aparatą, galime pateikti Jums pasiūlymą.

Apgailestaujame, tačiau mūsų meistrai aparatą prižiūri ne paviršutiniškai, o tikrina viso aparato būklę.

Apgailestaujame, tačiau pirminiai darbai atliekami mūsų dirbtuvėse Žukausko g.

Ne tik Vilniuje. Kiekvieną dieną vežame aparatus iš visos Lietuvos mūsų transporto partnerius. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai nurodyti adresą bei dieną ir paruošti aparatą saugiam transportavimui.

Žinoma, paslaugos mokestis yra 8 eur į vieną pusę. Nurodykite paėmimo adresą, o jūsų kontaktą perduosime vairuotojui, kuris su jumis susisieks sutarti tikslų paėmimo laiką.

Tinkamai jį prižiūrint, bet kuris kavos aparatas tarnaus dar mažiausiai kelis metus. Atliktiems darbams, pakeistoms dalims suteikiama 90-365 d. garantija.

Nuolaida suteikiama tik užpildžius įraše nurodytą užklausą.

Priimta – jūsų užsakymą gavome, diagnostika – nestandartinės situacijos; vadyba – diagnostika Jūsų aparatui jau atlikta, tačiau meistras pastebėjo papildomų darbų poreikį, artimiausiu metu su Jumis susisieksime, laukia dalių – jūsų aparato taisymui reikalingos detalės pakeliui, remontas – jūsų kavos aparatu rūpinasi meistras, higiena / testavimas – aparatas testuojamas ir ruošiamas atidavimui; paruošta atiduoti – aparatą jau galite atsiimti / artimiausiu metu aparatas bus išsiųstas.

Profilaktikos darbai atliekami per 1 savaitę, o jei reikalingas remontas, tuomet laikas gali prasitęsti dvigubai. Jei darbai užtrunka dar ilgiau nei numatyta, išduodame pakaitinį kavos aparatą.

Kadangi filtras remonto metu nenaudojimas, po pertraukos be vandens jis nebėra tinkamas naudoti dėl užsikimšimo rizikos, kuri kyla dėl sulipusių aktyvintos anglies granulių.

Meistro išvažiavimas ir diagnostika remonto atveju jums nieko nekainuos.

Neremonto atveju meistro iškvietimo kaina 30 Eur. Gedimo pašalinimo kaina priklauso nuo remonto sudėtingumo.

Apytikslias kainas galite sužinoti paskambinę mums telefonu +370 672 60858

Po remonto gausite 90 pasitenkinimo garantiją suteiktai paslaugai. Taip pat galimybę gauti profilaktinę priežiūrą, kad sustabdyti galimus gedimus, dar jiems nepasirodžius. Nuo šiol Enjoy Meistrų serviso klientai taip pat gauna 180 dienų garantiją pakeistoms originalioms detalėms.

Jeigu kavos aparatas gali būti pataisytas vietoje, remontas trunka nuo 25 min iki 2.5 val, priklausomai nuo gedimo sudėtingumo. Jeigu aparatas negali būti pataisytas vietoje, meistras patikslina taisymo laiką.

Gavus užsakymą, su Jumis susisieks Enjoy Meistrų serviso atstovas, kuris padės susitarti dėl kavos aparato paėmimo ar priėmimo į servisą laiko.

Pagal atskirą susitarimą pas Jus atvažiuos Enjoy Meistrų serviso atstovas, kuris apžiūrės kavos aparatą. Jeigu įmanoma, remontas bus atliktas vietoje, kitu atveju meistras pasiims kavos aparatą, jei tik reikės, paliks jums pakaitinį. 

Po remonto mūsų atstovas gražins Jums veikiantį aparatą, kurio veikimu rūpinsimės  dienų.

Po skambučio enjoy meistrai serviso atstovas nedelsiant perduoda jūsų adresą meistrui, kuris visada pasiruošęs atskubėti į pagalbą. 

Šiu metu mūsų atvykimo rekordas yra 19 minučių po skambučio.

Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą?
Parašykite mums žinutę.

Siųsti klausimą

Kavos Mėgėjų Naujienos

Servisas

Operatyviai pašalinsime bet kokį Jūsų kavos aparato gedimą. Registruokite savo kavos aparatą į servisą