Filtruoti pagal

 

NIVONA – jauna, įkurta 2015 metais, kavos aparatų gamintoja, tačiau per itin trumpą laiką tapusi labai populiari. Ši kompanija į kavos apartų rinką įžengė su lūkesčiais ir norais, kad modernūs, automatiniai kavos aparatai būtų prieinami kiekvienam norinčiam kokybiškos kavos savo namuose. NIVONA aparatai yra šiuolaikiški, itin paprastai naudojami, pritaikyti mažesnėms bei didesnėms erdvėms ir net itin reikliems kavos gurmanams. Didžioji dalis NIVONA kavos aparatų turi instaliuotą meniu lietuvių kalba. Būdami ekonominės klasės aparatais jie pagamina kokybiškus pieno gėrimus ir juodą kavą vieno ar dviejų mygtukų paspaudimu. Kai kurie modeliai, be jokių papildomų priedų, yra valdomi mobiliąja programėle. Šis gamintojas taip pat turi modelių, kurie yra su ratukais kavos aparato apačioje. Dar kiti NIVONA modeliai turi termoso tipo pieno talpą. Aparato meniu yra valdomas dviem sukamaisiais mygtukais.

NIVONA – vokiečių kompanijos gaminami automatiniai kavos aparatai, kurie garsėja patvarumu, puikiu minimalistiniu griežtu dizainu, patogumu ir atitinka aukščiausius kavas aparatų standartus. NIVONA aparatai turi integruotą „Aromatica System“ sistemą, kurios dėka kava įgauną tikrąjį natūralų kavos pupelių aromatą. Šio gamintojo aparatai iš kitų išsiskiria atrinktomis geriausiomis automatinių kavos aparatų funkcijomis, kurios išpildytos NIVONA įrenginių serijose. Šie modernūs aparatai yra pritaikyti kiekvienam tradicinės kavos ar stiprios espresso kavos mylėtojui. Kiekvienas aparato komponentas apgalvotai ir kruopščiai atrinktas bei ištobulintas taip, kad derėtų su visuma, ir būtų paprastas naudoti. NIVONA kompanija garantuoja gerą kainos ir kokybės santykį.
Jei kavos aparatą ketinate įsigyti internetu ir nerandate norimo aparato modelio ar tipo, susisiekite su mumis. Prekiaujame populiariausiais kavos aparatais, tokiais kaip automatiniai, pusiau automatiniai, lašeliniai, filtriniai ar kapsuliniai aparatai. Asortimentą reguliariai atnaujiname, nes iš gamyklų gauname tiek naujus, tiek naudotus kavos aparatus. Turime galimybę padaryti išankstinę naudoto aparato rezervaciją. Jūsų pasirinktam aparato modeliui pasiekus mūsų dirbtuves Vilniuje, iš karto jus informuosime.
Daugiau kaip dešimties metų Enjoy Meistrų patirtis, sukaupta parduodant ir aptarnaujant garsiausių prekės ženklų aparatus leidžia drąsiai garantuoti, kad į jūsų rankas pateks tik mūsų pačių patikrinti ir išbandyti prekės ženklai bei modeliai. Paslaugas teikiame ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje.