Filtruoti pagal

 

SMEG yra italų buitinės technikos gamintojas, įsikūręs Guastalla mieste, netoli Emilijos Redžo, Italijos šiaurėje. Sertifikuota SMEG laboratorija siekia sukurti sprendimus, kurie atitiktų šiuolaikinio gyvenimo poreikius. SMEG kavos aparatai pasižymi ilgaamžiškumo, saugumo, lankstumo ir patrauklumo savybėmis.
Gamybos metu produkcijai atliekami griežti bandymai, kurie įrodo, kad SMEG yra 100% įsipareigojusi užtikrinti, kad produktai būtų patikimi. Be to, SMEG ypatingą dėmesį skiria, kad įrenginiai būtų lengvai naudojami ir protingai valdytų energijos suvartojimą dėl pažangiausių sąsajų ir programavimo sprendimų.
SMEG ypatingą dėmesį skiria ir dizainui. Dėmesys detalėms ir kūrybingi dizaino sprendimai atgaivina namus, atspindinčius jų gyventojų įvaizdį. Įmontuojami kavos aparatai SMEG užima pagrindinę vietą namų širdyje. Juk per pastaruosius kelis dešimtmečius virtuvė tapo svarbiausių ir maloniausių akimirkų vieta bet kuriuose namuose.

Renkantis įmontuojamą kavos aparatą, skirkite šiek tiek laiko apsvarstymams kurioje namų vietoje norėsite įmontuoti automatinį kavos aparatą. Į visą tai galite pažiūrėti kūrybiškai! Išnaudokite visas kavos virimo aparato galimybes ir įmontuokite jį savo svajonių virtuvėje taip, kad kasdien galėtumėte lengvai pasigaminti mėgstamos kavos. Yra kelios įprastos prietaisų išdėstymo parinktys: horizontali, vertikali ir kubas.
Horizontalus įrengimas. Tikroji šio momento tendencija yra sušvelninti virtuvės linijas ir pasirinkti linijinį išdėstymą. Įmontuojamą SMEG kavos apartą montuojant horizontalioje linijoje, namuose sukursite erdvės ir prabangos pojūtį.
Vertikalus, kolonos įrengimas. Namuose vertikaliai įmontuodami SMEG aparatą kartu su kitais namų buities įrenginiais, sutaupysite erdvės. Be to viskas bus po ranka, įmontuota viename aukštyje.
Kubo įmontavimo principas. Prietaisai įmontuoti kubo formos išdėstymu, leidžia maksimaliai sumontuoti net 4 įrenginius. Galite rinktis kavos aparatą, kelis orkaitės variantus bei mikrobangų krosnelę.
Enjoy Meistrai dirbtuvėse ir internetinėje parduotuvėje rasite profesionalius, stilingus, automatinius ir pusiau automatinius kavos aparatus namams ir įmonėms. Jei renkantis kavos aparatą norite pasitarti, susisiekite su mumis, mes jums padėsime išsirinkti geriausiai jūsų poreikius tenkinantį įrenginį. Enjoy Meistrai dirbtuves rasite Vilniuje.