fbpx

Atsiliepimai

Čia galite palikti atsiliepimus apie mus ir mūsų teikiamas paslaugas, bei pasidalinti savo patirtimi. Jei turite klausimų, nusiskundimų ar kitų pastebėjimų siųskite juos info@enjoymeistrai.lt arba kreipkitės telefonu +370 672 60858

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

 1. Aliona parašė:

  Sveiki. Pastebėjau reklamą, dėl profilaktikos, techninės priežiūros, higieninio valymo už 19eur su pristatymu į abi puses. Mūsų aparatas veikė, bet daiktus reikia prižiūrėti ir rūpintis laiku, tad norėjome šios paslaugos. Bendrai, buvo smulkių nesklandumų su kurjeriu, kuris atvyko po serviso darbo valandų ir turėjo vežti atgal aparatą mums. Tada su nuorodos kurjerio atsiuntimu, pora dienų ilgiau užtruko valymas negu buvo žadėta. Ir norėtųsi daugiau komunikacijos valdant kliento lūkesčius: lyg ir numanai, kad gali kažkas kainuoti, o kiek neaišku. Beto norėtųsi, kad proaktyviai meistrai informuotų kada tikėtis aparato, ar dėl vėlavimų, kad nereikėtų pačiai to sekti, skambinti ir pan. BET bendrai tai aparatą sutvarkė labai gerai, pakonsultavo apie aparato būklę, informavo apie kainas gedimų, buvo nedidelių gedimų, viską greitai pašalino, turėjo detales vietoje. Tai aparatas veikia dabar labai sklandžiai, daro labai skanią kavą, jos net šiek tiek daugiau negu anksčiau. Bendravimas telefonu buvo labai malonus, konkretus, draugiškas. Tai Enjoy kavos meistrus rekomenduočiau, bet su šiek tiek kantrybės:)

 2. Jūratė A. parašė:

  Noriu iš visos širdies padėkoti ENJOY meistrams už operatyviai atliktus darbus, už nuoširdų bendravimą, už profesionalų patarimus, kaip prižiūrėti, ką naudoti, kad ilgiau tarnautų aparatai, kaip rūpintis ir toliau po atliktos profilaktikos ir pan. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju visiems kreiptis, jei reikės pagalbos remontuojant ar tiesiog, tik atliekant kavos aparatų profilaktiką, ką reikia daryti pastoviai daug maž kas pusantrų metų. Į ENJOY meistrus kreipiuosi jau ne pirmą kartą, visada likau nustebinta tiek greitu ir nuoširdžiu aptarnavimu, tiek staigmenomis, visada sulaukiame dovanų, todėl rekomendacija nuoširdi ir laiko patikrinta. Kainos ir kokybės sąntykis tobulas. Sėkmingų darbų Jūsų visai ENJOY komandai, tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos apie jus.

 3. Barbara parašė:

  Kažkas nerealaus. Nepažinau savo kavos aparato. Užsakiau pas Enjoy meistrus aparato profilaktiką. Buvo apleistas ir bijojome, kad netvarkytas greit „pareis”. Vyrai grąžino blizgantį aparatą! Kaip iš parduotuvės. Tiesa, kiek nuliūdino gan ilgas profilaktikos laikas – virš savaitės – bet už 19 eurų gauti sutvarkytą ir kaip naujutėlį kavos aparatą? Sutinku palaukti. Bejė, meistrai ir paima ir parveža aparatą iki pat namų. Nemaniau, kad mūsų laikais liko dar padorių verslininkų. Pasirodo liko. Visiems patariu šią įmonę. Ačiū nuo visos šeimos!

 4. Uab Art Statyba parašė:

  Su mūsu kavos aparato Krups EA9000 taisymu teko labai ilgai vargti, viena Kaune įsikūrusi labai gerai žinoma kavos įmonė taisė per metus 4 kartus, betaisydama taip sugadino, kad po jos taisymo, reikėjo jį jau išmesti, pinigus paėmė ir dar kurjerius apkaltino, kad nevatai jie sudaužė ištisai bevežiodami iš Vilniaus į Kauną. Skambinom dar kitiems meistrams, jie atsisakė taisyti.
  Prieš pora mėnesių šios įmonės meistrai ėmėsi pataisyti, žinoma kainavo labai nemažai, bet
  dar vieną detalę, atrodo atminties plokštę, pakeitė net savo sąskaitą. Laukėm kokį mėnesį, kol detalės suvažiavo. Bet dabar aparatas veikia nerealiai, daro įvairiausių rūšių kavas, kaip naujas. Laaabai dėkojam !

 5. Migle Petkeviciene parašė:

  Sveiki,

  Labai ačiū už suteiktas paslaugas.
  Ypač didelis dėkui vyrukui, kuris montavo aparatą (atsiprašau, nepaklausiau vardo) – labai paslaugus ir ypač „nagingas”, rado sprendimus visoms situacijoms ir nepatogiems priėjimams prie jungiklių, daviklių ir kt. Dar kartą ačiū.
  Geros dienos,
  Miglė

Servisas

Operatyviai pašalinsime bet kokį Jūsų kavos aparato gedimą. Registruokite savo kavos aparatą į servisą