fbpx

Kas mes esame

 

Galvojame apie Jūsų geresnę kavos patirtį

 

susipažink su Enjoy meistrais

Jūsų poreikiai yra unikalūs ir mes tai žinome.

Pradedant nuo atrinkto kavos aparatų asortimento, individualios, specializuotos, šviežiai skrudintos kavos ir baigiant aparatų priežiūra, remonto ar restauracijos darbais, remiamės savo patirtimi ir žiniomis apie visą kavos industriją, kad galėtume teikti išskirtines paslaugas savo klientams.

Turime ilgametę veiklos kavos industrijoje patirtį, o remdamiesi ja, savo klientams teikiame išskirtines paslaugas, pradedant kavos aparatų parinkimu ir jų priežiūra bei remonto ir restauracijos darbais, nuoma, baigiant asmeniniais individualios, specializuotos, šviežiai skrudintos kavos pasiūlymais.

Enjoy Meistrų dirbtuves rasite Šiaurės miestelyje, kuriose klientus pasitinka šviežios kavos aromatas. Profesionalus, visuomet gerai nusiteikęs personalas, bendraujantis suprantamai ir paprastai, draugiškai patars, papasakos apie kavą ir techniką, nuoširdžiai pasistengs nepalikti jokių klaustukų. Didžiuojamės kompetetinga, ilgametę patirtį sukaupusia technikų komanda, kurių kruopštumas ir atsidavimas, atstatys Jūsų kavos aparatą, kad Jūsų namus, biurą ar verslą, visuomet džiugintų garantuotos kokybės kava. Tokia, kurios esate vertas Jūs ir kiekvienas Jūsų svečias. 

Mūsų vizija – tapti patikimiausiu techninio aptarnavimo paslaugų teikėju Lietuvos kavos rinkoje

Mūsų misija – būti priežastimi geresnei klientų kavos patirčiai – nuo kavos aparato aptarnavimo iki galutinio rezultato puodelyje

Rūpestis padarantis
kavą skanesne

Serviso paslaugos

Sofija Matarevič, darželio „Vilija” direktorė

Puikus servisas, aparatas dūzgia kaip bitutė, rekomenduoju.

Daugiau

Julius Žalakevičius, lietuvių teatro aktorius

Profesionalai dirba greitai, taiso puikiai, maloniai bendrauja o dar ir nusimano apie kavą. Sutaisė aparatą Saeco dar ir Jura įsigijau.

Daugiau

Grita Armalytė, UAB „Marso kanjonai” vadovė

Gavau daug vertingos, naudingos informacijos. Dabar esu tikra, kad mano kavos aparatas bus mano dar didesnis draugas. Sužavėjo tai, kaip stropiai ENJOY MEISTRAI sprendžia  priežastį, bet ne simptomą. Dabar viskas atrodo taip akivaizdu ir naudinga. Labai maloni patirtis. Ačiū.

Daugiau

Oksana Arbačiauskaitė

Na suremontavo gretai, palyginus su kita taisykla kuri tik detales siųstis žadejo apie 2 savaites. Pieno putų kapucino late mano aparatas nebedarė, bet dabar puikiai veikia . Dar kavos gavau skanios dovanu po remonto. Tai negaliu skųstis, galiu tik gerai atsiliepti apie Enjoy remonta.

Daugiau

Aldona Ričkienė

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prie kavos aparato pridėjusiems rankas, kad vėl galim mėgautis kava. Puikus aptarnavimas, net nesitiki, kad Lietuvos kompanijos taip šauniai dirba. Geriausios kloties Jums ir visai komandai.

Daugiau

Asortimentas

Įrangos ir produktų asortimentas

Gyvenimas per trumpas gerti prastą kavą, tiesa?

Ar tai būtų Jūsų namai, restoranas ar kavinė, o gal biuras? Mes esame tam, kad padėtume Jums išsirinkti tinkamą kavos aparatą ir pasiūlyti kokybiškus priežiūros ir kavos produktus.

Trumpalaikė kavos aparatų nuoma

ŠVENTĖMS – RENGINIAMS – BIURUI

Sužinoti daugiau

Ilgalaikė kavos aparatų nuoma

RENGINIAMS – BIURUI – VERSLUI

Sužinoti daugiau

Servisas

Operatyviai pašalinami visi gedimai. Registruokite savo kavos aparatą į servisą