Rodoma 1–18 iš 30

 

JURA – tai geriausi šveicariškos kokybės kavos aparatai namams, įmonėms ar ofisams. JURA yra lyderiaujantis prekės ženklas pasaulyje, kuris specializuojasi aukščiausios kokybės automatinių kavos aparatų, skirtų namams ir biurams, gamyboje. JURA asortimente: automatiniai, pusiau automatiniai
bei profesionalūs kavos aparatai.
JURA kavos aparatai išsiskiria elegancija, apgalvotu dizainu, medžiagomis ir paprastu naudojimu. Meniu pritaikytas kiekvienai šaliai, siūlant ekrano tekstą vartotojo kalba – taip pat lietuvių kalba. Naujausius JURA kavos aparatus netgi galima prijungti prie programos ir valdyti nuotoliniu būdu naudojant išmanųjį telefoną. Šie aparatai garsėja visame pasaulyje dėl savo ilgaamžiškumo. Džiaugiamės galėdami padėti rasti tinkamiausią kavos sprendimą mėgautis puikia kava tiek namuose, tiek biure, pasiūlydami įvairius JURA modelius.

Naujovės, tikslumas, kokybė, patikimumas, tvarumas ir aptarnavimas formuoja JURA prekinį ženklą. Šveicarijos įmonė yra vienintelė visame pasaulyje, kuri orientuojasi tik į aukščiausios kokybės automatinius kavos aparatus. Profesionalūs JURA kavos aparatai siejami su geriausiu kavos rezultatu, paprasčiausiu valdymu ir nuostabiu dizainu. JURA kuria kavos ruošimo aparatus kurie specialiai pritaikyti tausoti energiją. Taip pat turi sukūrę specialias kavos aparatų priežiūros priemones, skirtas saugoti aparatų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.
Šveicariški JURA kavos aparatai sėkmingai sujungė geriausias baristos amato tradicijas ir moderniausias technologijas. Prireiks vos vieno mygtuko paspaudimo, kad galėtumėte mėgautis kava, kuri atitinka aukščiausius kokybės standartus. JURA sukūrė išmaniąją I.W.S.® valdymo sistemą, kurioje esantys filtrai garantuoja nepriekaištingą vandens kokybę. Be to, kavos aparatuose vanduo tiekiamas impulsiniu būdu, pritaikant unikalią P.E.P.© technologiją. Joje naudojamas vandens srauto kontrolės mechanizmas prailgina vandens ir kavos sąlyčio laiką. JURA aparatuose naudojami kavos malūnėliai leis tiksliai reguliuoti kavos malimo lygį, kad jis absoliučiai atitiktų jūsų pasirinkto gėrimo reikalavimus. Nuo 1931 m. kompanija kūrė aukščiausios kokybės buitinius prietaisus, o XX a. 9 dešimtmečio viduryje JURA pristatė pirmąjį pasaulyje buitinį automatinį kavos aparatą. Sulaukusi didelės sėkmės bei pripažinimo, kompanija nusprendė susikoncentruoti tik į kavos aparatų gamybą. Per visą šį laikotarpį JURA yra pelniusi daugybę apdovanojimų. Daugiausia jų už inovacijas ir dizaino sprendimus. Šie šveicariški kavos aparatai išsiskiria savo elegantišku ir klasikiniu dizainu.