Filtruoti pagal

 

SCHAERER espresso kavos aparatai pasižymi aukščiausios kokybės technologijomis visiškai automatiniuose espresso kavos aparatuose su integruota pieno sistema. SCHAERER siūlo platų asortimentą aparatų tinkančių namams ir įmonėms, skirtų rimtiems kavos mėgėjams, biurams, kavinėms, restoranams, savitarnos parduotuvėms, klubams, maitinimo įstaigoms ir kitoms komercinėms reikmėms.
SCHAERER gamina efektyvius, aukštos kokybės espresso aparatus, kurie sukuria tobulą espresso gėrimą, kurį lengvai pagaminti galės ir tie, kurie dar tik neseniai atrado kavą. Šie espresso aparatai yra visiškai automatiniai, programuojami ir turi unikalių savybių, tokių kaip garų lazdelė su automatiniu išjungimu ir funkcionalumas, leidžiantis sukurti profesionalios baristos ruošiamą standžią pieno putą. SCHAERER produktų asortimente – automatiniai kavos aparatai, kurių dydis ir funkcionalumas atitiks net išrankiausių poreikius.

SCHAERER kompanija įkurta 1892 metais Berne, Šveicarijoje. 1924 metai ji pagamino savo pirmąjį kavos aparatą komerciniam naudojimui. 1970 metais debiutavo pristatydama aparatą kuriame buvo integruotas trintuvas ir dozavimo blokas, o 1997 metais pristatė pirmąją automatinę kapučino sistemą. Dėl šių pasiekimų SCHAERER buvo viena iš pirmųjų kompanijų, pasinaudojusi augančia kavos rinka, kuri norėjo vis daugiau įvairesnių pieniškų kavos gėrimų.
SCHAERER žinomiausi kavos aparatai yra SCHAERER COFFEE CLUB ir SCHAERER COFFEE SOUL.
SCHAERER COFFEE CLUB – profesionalus kavos aparatas. Į mažą ir elegantišką dizainą suprojektuotas pažangaus lygio modelis apjungia viską, ko reikia, kad mėgautumėtės skaniausia kava. Sudėtingos technologijos, paprastas valdymas, maksimalus lankstumas, nuo gėrimų paruošimo iki valymo. Juo naudotis paprasta, perbraukiant intuityvų jutiklinį ekraną galėsite pasirinkti savo mėgstamą gėrimą bei mėgautis aromatingu kavos puodeliu.
SCHAERER COFFEE SOUL tai vienas didžiausių rinkoje esančių kavos aparatų, kurio pagalba jūsų darbuotojai ar klientai galės mėgautis ypatingu kavos puodeliu. „Best Foam“ aparate įdiegta technologija suteikia galimybę pasigaminti kavos puodelį su šilto arba šalto pieno puta. Jutiklinis 8 colių ekranas leis ne tik lengvai pasirinkti kavą, bet ir naudotis papildomomis funkcijomis. Šis kavos aparatas puikiai tiks didesniems biurams, restoranams ar savitarnos erdvėms.
Jei ieškote didesnio komercinio espresso kavos aparato judrioje vietoje, kurioje bus suvartojamas didelis kiekis kavos, SCHAERER siūlo kelis didesnius aparatus, kurie atitiks jūsų poreikius. Šie komerciniai aparatai pasižymi naujausiomis technologijomis. Daugiau apie SCHAERER aparatus galite sužinoti susisiekę konsultacijai su mumis. Enjoy Meistrai dirbtuvėse – automatiniai ir pusiau automatiniai kavos aparatai namams bei įmonėms. Jei renkantis norite pasitarti, susisiekite, padėsime išsirinkti geriausiai jūsų poreikius tenkinantį įrenginį. Enjoy Meistrai dirbtuves rasite Vilniuje.