fbpx

Dažniausi kavos aparatų naudotojų iššūkiai

Per ilgametę savo darbo patirtį pastebėjome, kad yra trys pagrindinės priežastys, dėl kurių klientai dažniausiai susiduria su kavos aparato veikimo problemomis ir patiria nenumatytų išlaidų. 

1. Nenukalkintas kavos aparatas

Dažnai pasitaiko, kad dėl nenukalkinto kavos aparato užsikiša tam tikros kavos aparato dalys, nebėga kava, vanduo arba jis išbėga pro tam tikrą vietą, pro kurią tai padaryti lengviausia. Taip pat dėl nenukaltinto kavos aparato gali sumažėti vandens garų intensyvumas, dėl kurių pienas plakamas prasčiau. 

Siekiant to išvengti, svarbu vadovautis šiomis taisyklėmis: 

2. Neprižiūrimas kavos spaudimo mechanizmas

Kavos ruošimui pusiau ir automatiniais kavos aparatais naudojame šviežias kavos pupeles, kurioms nubyrėjus į spaudimo bloką, jų perteklius gali užteršti vidaus sistemą. Jei susidarius nemenkoms sankaupoms paspausite kavos ruošimo mygtuką, aparatas pasirinkto gėrimo neparuoš, taip pat gali pradėti strigti sistema, o tai sukelia ir kitas problemas – apkraunamas variklio darbas, įvyksta lūžiai. 

Dėl šios priežasties, specialiais šepetėliais išvalyti kavos spaudimo bloką ir jį nuėmus išskalauti po šiltu vandeniu reikia ne rečiau kaip kas 200 paruoštų kavos puodelių. 

3. Neprižiūrima pieno sistema

Jei pastebėjote, kad pienas nebeišsiplaka pakankamai, jis tapo nešviežias, jaučiate ir susidariusius kamščius, tai gali reikšti, kad neteisingai prižiūrite pieno sistemą.

Pieno sistemos valymo žingsniai:

  • Išardykite pieno sistemą ir kruopščiai išplaukite sunkiai pasiekiamas dalis;
  • Jeigu automatinio aparato pieno sistema yra sudaryta tik iš garų antgalio, nepamirškite, kad jis irgi nusiima ir jį taip pat reikia išplauti;
  • Kiekvieną kartą išplaukite pieno žarnelę – joje greičiausiai kaupiasi bakterijos ir apsigyvena pelėsis;
  • Jeigu jūsų kavos aparatas turi pieno talpą, kiekvienos dienos pabaigoje ją išimkite ir išplaukite.

Efektyvesniam kasdieniam valymui, siekiant išskaidyti pieno baltymų, riebalų ir kalcio kaupimąsi bei užtikrinti geresnį kavos skonį ir ilgesnį aparato veikimą, rekomenduojame naudoti ir tam skirtas pieno sistemos valymo tabletes, kurias ištirpinus vandenyje galima naudoti valant tiek garų vamzdelius, tiek pieno talpas.

Taip pat skaitykite...


 
 

Servisas

Operatyviai pašalinsime bet kokį Jūsų kavos aparato gedimą. Registruokite savo kavos aparatą į servisą