fbpx

Enjoy Meistrai pataria: kur geriausia namuose laikyti automatinį kavos aparatą

Rinkdamiesi kavos aparatą ar kavos pupeles skiriame tam daug dėmesio ir laiko. Bet pamirštame, kad svarbu ne tik aparto modelis ar kokias kavos pupeles įsigyjame, bet ir ar tinkamai parenkame įrenginiui vietą namuose. Net jei įsigysite patį geriausią ar brangiausią automatinį kavos aparatą, bet netinkamoje namų vietoje jį pastatysite, net nežinodami galite susidurti su itin nemaloniomis problemomis. Enjoy Meistrai turi kelis patarimus kurioje virtuvės vietoje nereikėtų laikyti automatinio kavos aparato.

Nestatykite kavos aparato prie sienos
Automatinis kavos aparatas jūsų namuose turi stovėti gerai matomoje vietoje. Aparatą turite ne tik matyti 360 laipsnių kampu, bet ir priėjimas prie jo turi būti galimas iš visų pusių. Tarkime kavos aparatas pradėjo leisti vandenį. Jei šalia aparato stovi kita technika ar jis yra priglaustas prie sienos, tikėtina, kad negreitai pastebėsite, kad aparatą ištiko bėda, jis leidžia vandenį. Tuo tarpu jei aparatą galite stebėti 360 laipsnių kampu, jūs iš karto pamatysite atsiradusius vandens lašus. Greitai sureagavus į problemos atsiradimą ir aparatą pristačius apžiūrai, jūs sutaupysite nemenką sumą, nes galimam dideliam remontui bus „užbėgta už akių“.

Nestatykite kavos aparato prie viryklės
Nors tai bene populiariausia kavos aparato vieta, ji yra ir pati blogiausia. Kavos aparatą pastačius prie viryklės, kur intensyviai gaminamas maistas, kenkiate įrenginiui to net nežinodami. Didžioji dauguma automatinių kavos aparatų (išskyrus JURA kavos aparatus) savo korpusuose turi vėdinimui skirtas skylutes. Per šias skylutes patenka riebalų lašeliai ir prisitvirtina aparato vidinėje sistemoje.

Deja, į Enjoy Meistrai dirbtuves kas penktas kavos aparatas atkeliauja būtent aptaškytas riebalais ir atrodo itin netvarkingai. Nors kavos skoniui tai įtakos neturi, visgi gerti kavą daug mieliau iš švaraus kavos aparato.

Rinkdamiesi kavos aparatui tinkamiausią vietą namuose, neskubėkite. Įvertinkite situaciją ir galimas vietas. Juk tinkamos vietos parinkimas padės ilgiau išlaikyti tvarkingą ir švarų kavos aparatą. Ir atminkite, kad aparatas turi kvėpuoti ne riebalais, o švariu, gaiviu oru.

Taip pat skaitykite...


 
 

Servisas

Operatyviai pašalinsime bet kokį Jūsų kavos aparato gedimą. Registruokite savo kavos aparatą į servisą