fbpx

Kavos aparato pieno sistemos valymas

Pieno sistemos valymą paverskite kasdieniu įpročiu

Nors kavos aparatuose esanti pieno sistemos valymo funkcija padeda rūpinantis jų švara, vien ja kliautis nedėtų – siekiant užtikrinti tinkamą higieną, tai tik žingsnis, kuris turėtų būti atliekamas prieš mechaninį valymą.

Kodel kavos aparatas nedaro pieno putos?

Jei mėgstate gerti kavą su pienu, nelaukite, kol sistema primins, kad turite ją išvalyti, o dar geriau – pieno sistemos valymą paverskite kasdieniu įpročiu. Kitu atveju, netrukus pastebėsite, kad pienas nebeišsiplaka pakankamai, jis prarūgo, pajusite ir susidariusius kamščius, kurie žalingi tiek viso aparato būklei, tiek kavos skoniui.

Efektyvesniam kasdieniam valymui, siekiant išskaidyti pieno baltymų, riebalų ir kalcio kaupimąsi bei užtikrinti geresnį kavos skonį ir ilgesnį aparato veikimą, rekomenduojame naudoti ir tam skirtas pieno sistemos valymo tabletes, kurias ištirpinus vandenyje galima naudoti valant tiek garų lazdeles, tiek pieno talpas. 

Pieno sistemos valymo žingsniai:

  • Išardykite pieno sistemą ir kruopščiai išplaukite sunkiai pasiekiamas dalis;
  • Jeigu automatinio aparato pieno sistema yra sudaryta tik iš garų antgalio, nepamirškite, kad jis irgi nusiima ir jį taip pat reikia išplauti;
  • Kiekvieną kartą išplaukite pieno žarnelę – joje greičiausiai kaupiasi bakterijos ir apsigyvena pelėsis;
  • Jeigu jūsų kavos aparatas turi pieno talpą, kiekvienos dienos pabaigoje ją išimkite ir išplaukite.

Nepatingėkite kelias minutes savo laiko kasdien skirti kavos aparato priežiūrai ir pieno sistemos valymui, nes šis įprotis jums leis ilgiau mėgautis skania ir kokybiškai paruošta kava, o ar kavos aparatu ir jame esančia pieno sistema išties rūpinatės tinkamai, padės įvertinti nepriekaištinga aksominė pieno puta.

Kavos aparato pieno sistemos valymo produktai

Taip pat skaitykite...


 
 

Servisas

Operatyviai pašalinsime bet kokį Jūsų kavos aparato gedimą. Registruokite savo kavos aparatą į servisą