fbpx

Tinkama kavos aparato priežiūra nėra vien valymas

Tinkama kavos aparato priežiūra svarbi ne tik mėgstantiems kokybišką kavą, bet ir besirūpinantiems savo sveikata, o vien automatinių valymo funkcijų tam nepakanka – svarbu laiku atlikti techninio aptarnavimo paslaugas ir užkirsti kelią problemoms dar prieš joms atsirandant.

Atsakome, kaip suprasti ar techninio aptarnavimo paslaugoms jums reikalingos ir kaip jos atliekamos.

Kodėl aptarnavimo paslaugos reikalingos?

Mažina sveikatos sutrikimų riziką. Dėl kavos aparate atsiradusio nesandarumo jame gali pradėti kauptis drėgmė, o tuomet ir pelėsis. Įprastai žmogaus organizmui pelėsis neturi ryškaus poveikio, tačiau esant silpnam imunitetui, gali būti itin pavojingas – išgėrus kavos su pelėsio sporomis gali kilti kvėpavimo takų sutrikimai bei įvairios virškinamojo trakto problemos, pasireiškiančios, pavyzdžiui, pilvo pūtimu. Pelėsis taip pat gali pažeisti pagrindines ar pagalbines detales, kurių remontas pareikalaus nenumatytų išlaidų.

Dėl išsiderinusių parametrų kava darosi rūgšti, todėl nuo jos gali padidėti ir skrandžio rūgštingumas, kuriuo ir taip skundžiasi daugelis. 

Padeda sutaupyti. Tinkama kavos aparato priežiūra padeda ne tik apsisaugoti nuo nepageidaujamų ligų bei gerti visuomet skanią kavą, bet ir sutaupyti. Laiku neatlikus aptarnavimo darbų, kyla grėsmė, kad dėl nesandarumo susikaupusi drėgmė sugadins šimtus kainuojančią valdymo plokštę – tam užtenka vos vieno lašelio. Tinkamai neprižiūrint prietaiso, net ir naudojant geriausias pupeles, bus išgaunamas tik vidutinis rezultatas, todėl tai – paprasčiausias švaistymas. 

Dėl išsiderinusių techninių parametrų ar susidėvėjusių tarpiklių mažėja ir kavos skonio intensyvumas, todėl kavos gėrimo ritualą namuose žmonės perkelia į darbą, degalinę ar kavinę – taip ne tik išleidžiame daugiau pinigų, bet ir netenkame galimybės pasimėgauti puodeliu kavos savo susikurtoje ramybės oazėje, be nepageidaujamo triukšmo, ir skirti laiko sau.

Kaip suprasti, kad atėjo laikas pasirūpinti kavos aparatu?

Įprastai techninio aptarnavimo paslaugas reikėtų atlikti kas metus ar dvejus. Laiku neatlikus būtinų kavos aparato priežiūros darbų, poreikio signalus ima siųsti pats prietaisas, o ilgainiui pastebimi ir pirmieji kavos aparato gedimų požymiai.

Nedelskite atlikti diagnostikos ir aptarnavimo paslaugas, jei: 

 • Sustiprėjo vibracija;
 • Atsirado neįprasti garsai bei kvapai;
 • Pastebite vandens lašėjimą;
 • Padidėjo išleidžiamų garų kiekis;
 • Pieno puta pasikeitė, nebėra pakankamai standi;
 • Atsirado skalavimo, valymo, plovimo programų sutrikimai.

Nelaukite, kol netinkamas kavos aparato veikimas pradės trukdyti jūsų kasdienybei

Esame aptarnavę daugiau nei 10 tūkst. skirtingų kavos aparatų, todėl galime pasiūlyti jums kokybiškas, laiko patikrintas aptarnavimo paslaugas, kurioms suteiksime ir 90 dienų garantiją. 

Už 98 eur. siūlome jums diagnostikos, valymo bei techninio aptarnavimo paslaugas, o konsultaciją ir parametrų atstatymą – padovanosime! Į pasiūlymą įeina: 

 • Profesionali kavos aparato bendros būklės diagnostika, atliekant nukalkinimą, ir gedimo priežasčių ir / ar potencialių gedimų nustatymas (atliekant nuimamas korpusas);  
 • Pieno žarnelės keitimas; 
 • Vandens nuosėdų, sudegusių kavos aliejų, pieno riebalų likučių valymas;
 • Kavos malūno kalibravimas ir kavos bako užpildymas „Enjoy Meistrai“ kavos pupelėmis;
 • Kaitinimo, spaudimo sistemos parametrų atstatymas, užtikrinant sistemos sandarumą (esant poreikiui, už papildomą mokestį keičiamos tarpinės, jungtys, antgaliai bei kitos detalės);
 • Vidinė ir išorinė higiena, kurios metu kavos aparatas kruopščiai išvalomas.

Taip pat skaitykite...


 
 

Servisas

Operatyviai pašalinsime bet kokį Jūsų kavos aparato gedimą. Registruokite savo kavos aparatą į servisą